Дружині Джастіна Бібера зробили операцію після мікроінсульту. Як себе почуває 25-річна Хейлі Бібер.

Американська модель Хейлі Бібер вперше поділилася подробицями своєї госпіталізації в березні. 25-річна дружина канадського співака Джастіна Бібера розмістила відео на своєму YouTube-каналі, в якому розсекретила, що вона пережила мікроінсульт, інформує Ukr.Media.

За словами Хейлі, вперше симптоми, схожі на інсульт, вона відчула під час одного зі сніданків. Тоді у неї з’явилися проблеми з промовою і оніміння кінчиків пальців. У лікарні Бібер повідомили, що у неї в мозку був невеликий згусток крові, що викликав нестачу кисню.

Через деякий час моделі знову стало погано. Обстеження показало, що у Хейлі відкрите овальне вікно, яке являє собою невеликий отвір між двома верхніми камерами серця, правим і лівим передсердям, що призвело до переміщення тромбу до мозку. Щоб закрити цей отвір, дівчині зробили операцію на серці. Бібер зазначила, що дуже швидко відновлюється після пережитого хірургічного втручання.

«Найголовніше, що я відчуваю полегшення від того, що ми змогли у всьому розібратися, що ми змогли закрити справу. Що я зможу просто піти від цієї дійсно страшної ситуації і просто жити своїм життям”, — поділилася Хейлі.

Вам буде цікаво прочитати на Ivona:

  • Ектор Хіменес-Браво зізнався, чи вцілів його будинок в Ірпені
  • Екс-учасник «Холостяка ” Іраклі Макацарія одружується: хто стане його дружиною
  • Осадча засудила Білозір за публічні розбірки під час війни

Читайте Ivona.ua в Google News