Новий образ Джей Ло додав їй зайві кілограми — вийшов ефект "тісто втікло". У всіх трапляються невдалі наряди.

Завжди стильна красуня Дженніфер Лопес захоплює тисячі жінок по всьому світу. Мало кому вдається виглядати настільки круто в 52 роки. Зазвичай Джей Ло одягається за останнім словом трендів, вміло міксуючи актуальні речі з базовими. Однак навіть у неї трапляються провальні образи, інформує Ukr.Media.

Днями артистка прогулювалася до студії разом з коханим Беном Аффлеком. Примітно, що Бен виглядав вкрай круто і солідно в бежевому пальті і класичних синіх штанах. А ось наряд Дженніфер тільки засмучує: виявляється, зіпсувати бездоганну фігуру можна в два рахунки.

Артистка вибрала вільні джинси, які додали їй об’єму в стегнах. Гомілки також виглядають надто громіздкими. На додаток до цього непорозуміння Джей Ло вибрала оверсайз светр, який ліг хвилями і додав непотрібного обсягу в області талії і живота. Та й шарф, намотаний бубликом, не робить образ легшим.

Єдиний елемент, який не робить артистку крупніше, — блакитне пальто. Але в цьому комплекті навіть воно, на жаль, не врятувало ситуацію.

Стилісти вважають, що співачці варто було вибрати тільки один оверсайз елемент одягу, щоб не вийшло ефекту “тісто втікло”, якого у Джей Ло за фактом немає.