Актуальні новини

«Дударик» щочетверга співатиме вкрадені росіянами в українців пісні

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» презентувала новий проект «Прийняття». Хор співатиме пісні, які росіяни вкрали в українців та твори на вірші Тараса Шевченка, повідомили у капелі.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1543538 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1543538{
margin: 0!important;
}
}

Щочетверга о 14:00 на YouTube та у соцмережах колективу відбуватиметься презентація пісень, які в українців вкрали росіяни. «Дударик» повертатиме творам оригінальне звучання.

«Ми ідентифікуємо співанки, відшукуємо оригінальний текст, далі твори аранжуються, розучуються капелою і презентуються в медіа для широкого загалу і на саркому москалям. Ці пісні – манкурти і яничари, що були «в москалях»: в московській і радянській, а по нині і в російській імперіях. Вони, як і увесь Український народ, перебували у рабстві довгі 3 століття. Ці пісні в їх окраденій російській інтерпретації є безсилим свідченням мерзенного злочину, свідками і інструментом його скоєння», – прокоментував проект керівник колективу, автор проекту та диригент Дмитро Кацал.

Цей проект під гаслом «Шевченко revolution» готувався для представлення 8-9 березня. Зараз це медійний проект на підтримку Збройних Сил України.

26 травня відбулась презентація першої пісні проекту – «Знамено» Володимира Івасюка та Олеся Гончара.

Зібрані під час проекту кошти підуть Збройним Силам України.

  Леонардо Ді Капріо проводить свою відпустку, подорожуючи по Європі на яхті зі своєю коханою Камілою Морроне

Залишити відповідь