Актуальні новини

Два львівських університети потрапили у топ-10 за кількістю поданих заяв абітурієнтами

Львівський національний університет ім. Франка та Національний університет «Львівська політехніка» потрапили до списку найпопулярніших вишів за кількістю поданих заяв абітурієнтами. Відповідний рейтинг за підсумками вступної кампанії оприлюднила 26 серпня прес-служба Міносвіти.

Як відзначила прес-служба, вступна кампанія завершилася ще 22 серпня. За цей час зареєстрували понад 1 млн електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти для отримання ступеня бакалавра та магістра. Вони додали, що цьогоріч заяви подали майже 191 тис. вступників, що на 25 тис. більше, аніж у 2019 році.

Очолив рейтинг Київський національний університет імені Тараса Шевченка, до цього закладу подали 56 тис. заяв. На другому місці – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» із майже 47 тис заявами на вступ. Львівський національний університет імені Івана Франка опинився третьому місці, абітуріенти подали у цей навчальний заклад 46 тис. заяв. Національний університет «Львівська політехніка» із 42 тис. зареєстрованими на вступ заявами посів четверте місце рейтингу.

Повний список вищих навчальних закладів, які потрапили у топ 10, а також рейтинг найпопулярніших професій, які обирали абітурієнти можна подивитися за посиланням.

Зазначимо, що навчання в закладах вищої освіти для старших курсів почнеться з 1 вересня, для першокурсників бакалаврату та магістратури – з 15 вересня. Проте дата початку навчання залежить карантинної зони належить регіон, в якому знаходиться виш.

  Емілії Кларк перенесла видалення частини мозку

Залишити відповідь