Актуальні новини

У Росії невідомі напали на кореспондента “Радіо Свободи”

У Росії невідомі вчинили спробу нападу на журналіста Євгена Титова, який співпрацює з “Радіо Свобода” у Краснодарському краї. Про це повідомляє видання “Радіо Свобода”.
За словами Титова, це сталося 6 жовтня близько півночі, коли він повертався додому. Як пояснив кореспондент, він під’їхав до свого будинку на таксі, однак вийшов не біля свого під’їзду, а на розі будівлі. Біля будинку він помітив чоловіка, який видався журналісту дивним.
“Людина кримінального вигляду, з агресивним поглядом. Лисий, молодий. Я пішов по дорозі і побачив боковим зором, що він тут же рушив паралельно зі мною по тротуару”, – цитує видання журналіста. Після цього, за словами журналіста, він вирішив зробити маневр, повернувши до сусіднього будинку.
“Обернувшись, він побачив незнайомця вже в декількох метрах від себе. У цей момент журналіст вискочив на дорогу, яка добре освітлена, і де стояв автомобіль з водієм всередині. За словами Титова, присутність свідка дещо зупинила чоловіка. Титов швидко повернувся до свого будинку, встигнувши набрати телефон дружини, яка у вікно стала спостерігати за подіями. У під’їзді була консьєрж, яка і відкрила журналісту електронний замок під’їзду. Через кілька секунд незнайомець підійшов до під’їзду, оглянув двері і швидко залишив місце”, – пише видання.
Днем раніше Титов побував на будівництві керченського мосту до Криму.
“З ним була знімальна група шведського телеканалу STV. По дорозі автомобіль з журналістами наздогнали і зупинили співробітники ДПС, які заявили про відсутність бризковиків на машині. Після цього автомобіль з пресою кілька годин супроводжувала якась цивільна машина. Повертаючись, журналісти змінили автомобіль, проте і його на в’їзді в Краснодар зупинили для перевірки документів. А пізніше сталася зустріч біля будинку Євгенія Титова”, – пише видання.

  Кайлі Дженнер похвалилася кільцем з діамантами — невже виходить заміж?

Залишити відповідь