Актуальні новини

Дві львівські бібліотеки та музей отримали понад 600 тис. грн на проекти з популяризації читання

Український інститут книги оголосив переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів з промоції читання. Серед чотирнадцяти переможців є три інституції зі Львова. Йдеться про Львівську муніципальну бібліотеку, Львівську обласну бібліотеку для юнацтва імені Романа Іваничука та музей Дім Франка.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1585955 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1585955{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Зазначимо, що Львівська муніципальна бібліотека, що на Мулярській, 2а, перемогла з проектом книгообміну «Книжкова площа», який попередньо мають профінансувати на майже 130 тис. грн. Подію вже організовували у 2021 році, коли львів’яни обмінювалися книгами у дворику Ратуші, слухали музикантів та брали участь у книжкових майстер-класах. Бібліотека Романа Іваничука, яка на розташовується на площі Ринок,9, отримає майже 170 тис. грн на проект «Слідом за Голосами» – презентації у різних куточках України книги антології військових письменників «Голоси». Тексти для книги збирали впродовж 2022 року й видали їх у грудні 2023 року.

Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, що на вулиці Івана Франка, 150, переміг з проектом інтерактивних презентацій книг для дітей «Лисячий клуб ЧиТанців» й отримає на реалізацію майже 330 тис. грн. У «Домі Франка» розповідають, що читацький клуб поєднує промоцію читання, популяризацію української культури та неформальну освіту.

В УІК додають, що після перемовин з переможцями конкурсу вартість проектів можуть зменшити. Список усіх переможців конкурсу можна переглянути за посиланням.

  Facebook, Twitter і Google боротимуться з фейками про коронавірус

Залишити відповідь