Диво, яке дарує Всевишній.

Українська виконавиця Джамала поділилася зі своїми шанувальниками радісною новиною: вона стане мамою вдруге. Співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на якій позує з чоловіком і синочком, зворушливо притримуючи животик рукою. Джа повідомила своїм підписникам, що очікує поповнення в сім’ї. До речі, співачка ніколи не приховувала, що хоче не однієї дитини, і буде дуже рада стати мамою другий, і навіть третій раз, інформує Ukr.Media.

Джамала показала зворушливе сімейне фото, на якому позує разом з чоловіком та маленьким синочком Еміром. Співачка щасливо посміхається, поклавши руку на вагітний животик. Цікаво, що колись знаменитість зізнавалася журналістам, що хоче не однієї дитини, і готова взяти паузу в кар’єрі для того, щоб присвятити час родині та народженню малюка. Схоже, плани співачки реалізовуються.

«І зі всесвіту всередині чекаю тебе, Та що там — душі не чаю. Ні, неможливо стати досвідченішою і навіть звикнути. Це диво, яке дарує Всевишній!», — зворушливо написала Джамала в публікації. Шанувальники почали вітати улюблену співачку, залишивши під щасливою публікацією безліч коментарів.