Співачка розповіла про свій рецепт відновлення після пологів.

Відома українська виконавиця Джамала, яка 19 червня народила другого сина Селіма-Гірая, заявила, що не поспішає повертатися в свою звичну фізичну форму, інформує Ukr.Media.

Про це 37-річна артистка розповіла на своїй сторінці в Інстаграм. Співачка впевнена, що її тіло самостійно відновиться через 9 місяців.

“Ось я тут подумала і вирішила, що не буду поспішати повертатися у свою звичну фізичну форму. Чому? Тому що з моменту народження Селіма пройшло всього два з половиною місяці. І ще тому, що я реально вірю, що все повернеться через 9 місяців. Чому саме дев’ять, ви, напевно, здогадалися. Рівно стільки місяців тіло розтягується, готується, а потім “збирається” назад. Так, це абсолютно моя теорія”.

Джамала додала, що не хоче сидіти на дієтах, піддавати тіло фізичним навантаженням під час грудного вигодовування.

“Звичайно, можна мати плоский живіт і ні натяку на целюліт вже через 5-6 місяців після пологів. Але навіщо? Катувати себе терміново, щоб всі сказали: “Ух, яка молодець! Тільки народила, а вже худа” По-друге, я за ГВ. І я їм, не їсти — не можу. Крапка! Я не хочу істерити з цього приводу, бігати, займатися фітнесом і т. д. Я не змогла бігати. Біжиш з молоком — груди болять, ноги ватяні…. відчуваю дискомфорт, мені важко”.

Зоряна мама розповіла, що робить в період грудного вигодовування, щоб поступово приходити в форму.

“Що можна робити вже зараз:

  • пити багато води;
  • ходити в басейн (я поки не почала);
  • займатися йогою (я зараз в пошуках тренера);
  • чи ходити на тайський масаж. Це як йога для ледачих! (О, це прям моє). Так, без масажу ніяк. Поки погодуєш 150 раз на день — ні плечей, ні спини. А ще підняти-покласти — попереку теж немає;
  • просто ходити з коляскою туди-сюди”, — написала співачка.
  Євген Кошовий розповів, як йому живеться з тещею