55-річна Руслана Писанка розповіла, чи планує народжувати дітей. Українська актриса висловилася про відсутність у неї нащадків.

У недавньому інтерв’ю Руслана Писанка відверто розповіла, що вони з чоловіком не замислюються про поповнення в родині. За словами знаменитості, народжувати їй вже пізно, інформує Ukr.Media.

“Ми вирішили, що не будемо про це переживати, тому що трохи запізно було починати. Тим більше що у Ігоря є син, який, до речі, деякий час жив з нами. Життя не закінчується, життя триває”, — зазначила актриса.

Раніше Руслана Писанка зізнавалася, що віддала всю себе кар’єрі, а на дітей часу не залишилося. Зірці 55 років, і вона так і не відчула радість материнства.

“Я була завжди у світі фантазій і мрій. І ось, ти виходиш заміж, і вже невідомо, чи варто замислюватися про дітей в такому віці. На сьогодні потрібно ще дитину встигнути підняти. Ти танцюєш, скачеш, можеш загратися. І стає вже пізно думати про те, про що потрібно було думати 20 років тому…”, — зізналася актриса під час участі в шоу «Зважені та щасливі».

Нагадаємо, що 9 років Руслана Писанка перебуває у шлюбі з Ігорем Ісаковим, з яким познайомилася в Інтернеті.