Якщо ви фанат фільмів, знятих за коміксами DC, то ця новина точно для вас. Дуже скоро на екрани вийде оновлена стрічка “Ліга справедливості”, режисером якої виступив Зак Снайдер.

Він пообіцяв шанувальникам виправити недоліки попередніх фільмів, які були зняті за мотивами всесвіту DC. У мережі з’явилася перша фотографія, на якій актор Джаред Лето постав в оновленому образі Джокера. Мережа гуде!

Потрібно нагадати, що у 2017 році на екрани вийшов бойовик про супергероїв “Ліга справедливості”, за який спочатку взявся Снайдер, але через сімейні обставини йому довелося зупинити роботу над фільмом і віддати його іншому режисерові. Замість Снайдера монтажем і зйомками займалися інші люди, які істотно змінили початковий задум, і не в кращу сторону, інформує Ukr.Media.

Шанувальники дуже невтішно зреагували на картину, та й сам Зак Снайдер був не в захваті. Він прийняв рішення зайнятися перевипуском фільму, і ексклюзивно для Веніті Феір режисер вирішив показати, як же насправді повинен був виглядати Джокер у виконанні актора Джареда Лето.

Шанувальники продовжують жваво обговорювати нове фото знаменитості, а фільм обіцяє бути дуже цікавим.