Зірка зізналася, що відчуває себе невпевнено без коригувальної білизни.

Зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян зізналася, що відчуває себе невпевнено, якщо не одягає коригувальну білизну. За її словами, багато років вона скуповувала різні його види, але так і не знайшла ідеальний для себе варіант. І справа була навіть не в стягуючих здібностях білизни, а в його забарвленні, інформує .

Дружині репера Каньє Уеста навіть доводилося вимочувати білизну в чайних пакетиках, щоб вона підходила до тону її шкіри.

«Я вже 15 років не можу вийти з дому без коригувального одягу. Вона допомагає підкреслити талію, підтягнути силует. Але раніше мені постійно доводилося підганяти його під себе, тому що зверху я одягала різні наряди — десь відкрите стегно, десь оголені плечі — і ніхто не мав бачити, що заховано під нарядами. Кожен раз це перетворювалося на справжню муку. Більше того, вони не відповідали моєму тону шкіри. Іноді мені навіть доводилося вимочувати білизну в чайних пакетиках, щоб вона не виглядала на мені занадто світлою», — повідомила Кім.

Також Кім розповіла про свої проблемні зони, через які вона носить коригуючу білизну.

«Мені завжди потрібні шорти, які підтримували б мої стегна і попу, тому що у мене целюліт. Взагалі я вважаю за краще надягати обтягуючий комбінезон, який тримає в тонусі все тіло. До речі, коли я відвідала Білий дім, я одягла таке боді під свій костюм», — зізналася зірка реаліті-шоу.

Нещодавно Кардашьян випустила свою власну стягуючу білизну.

«По-перше, ми зробили дев'ять відтінків замість звичайних трьох. По‑друге, у нас величезна кількість розмірів. Мені важливо, щоб ніхто не відчув себе «викинутим». Кожній фігурі повинно бути комфортно, і ми постаралися врахувати основні побажання дівчат і жінок», — висловилася вона.

  "Час іде на дні": Сергій Бабкін може осліпнути через рідкісне захворювання