Не дивлячись на труднощі у стосунках, пара зараз щаслива.

Цього літа з’явилися новини, що Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл вдруге стали батьками. Однак саме подружжя ці повідомлення не коментували. Але нещодавно 39-річний музикант під час свого онлайн-виступу на шоу Еллен Дедженерес нарешті розповів про сина і розсекретив його ім’я, інформує Ukr.Media.

“Його звуть Фінес. Він приголомшливий і такий милий. Ніхто не спить. Але ми в захваті і дуже щасливі”, — сказав він.

Коли телеведуча запитала його, як це — бути батьками двох дітей і чи є відмінність від виховання однієї дитини, Джастін пожартував:

“Ми більше не бачимо один одного. Це дуже весело. Я думаю, тут потрібно слідувати приказці “переходь від захисту до розмови щиро дуже швидко”. Це здорово. Сайлас дуже схвильований”, — зазначив Тімберлейк.

Інших подробиць появи малюка на світ Тімберлейк не назвав. Однак, судячи з усього, пара до допомоги сурогатної матері не зверталася — народжувала 38-річна Біл сама. Як виявилася, Дедженерес була в курсі того, що подружжя готується до поповнення в родині. Вчора вона згадала, як дізналася про вагітність Джесіки.

“По-моєму, ми спілкувалися з тобою по FaceTime, і ти запитав, чи хочу я дізнатися секрет. А потім увійшла Джессіка, ти поклав руку їй на живіт і сказав: “У мене буде ще одна дитина!”, — поділилася вона.

Приховати вагітність Біл вдалося легко — через пандемію і самоізоляцію пара на публіці не з’являлася і, схоже, більшу частину часу проводила вдома.

Джессіка Біл і Джастін Тімберлейк одружені вже вісім років. Їх первістку Сайласу цього року виповниться шість років. Знаменитості пережили багато перипетій у спільній особистому житті — Джастіну в минулому році приписували зраду. Але, схоже, зараз у них все добре.

  Кейт Міддлтон знову запідозрили у вагітності