Діти Ірини Горової помітно подорослішали.

Колишня дружина українського музиканта і продюсера Олексія Потапенка разом із донькою та сином зараз проводить відпустку на райському острові, і періодично ділиться знімками зі своїми численними підписниками. До слова, там же, на Мальдівах, відпочиває і Потап з Настею Каменських, інформує Ukr.Media.

Ірина опублікувала знімок, показавши своїм підписникам своїх дорослих дітей. На фото Горова позує з донькою Наталією та сином Андрієм. Усі троє приміряли водолазні костюми для дайвінгу. У публікації Ірина поділилася досягненнями свого сина — Андрію вдалося зануритися на глибину 14 метрів — і зазначила, що їй дуже подобається спостерігати за тим, як ростуть її діти.

“Мої улюблені дітки так швидко ростуть, а показати і розповісти потрібно так багато! Я неймовірно щаслива, що я бачила всі їхні перші рази і вчила, як не боятися, як навчиться пробувати щось нове, як бути сміливими і допитливими, як пізнавати світ і відкриватися для нього!”, — написала Ірина в публікації.

“Дуже мило!) добре виглядайте в цих костюмах!”, “Ви сильна і дуже мудра жінка”, “Прекрасні діти і їх супер Мама”, — розхвалили зіркове сімейство шанувальники.