Акторка нещодавно здивувала зізнанням.

Після розставання з Анджеліною Джолі Бред Пітт знову почав спілкуватися з Дженніфер Еністон — всі ми пам'ятаємо, як він раптово з'явився на ювілеї екс-дружини і зробив їй особливий подарунок. Більш того, недавно актор зізнався, що він вважає розлучення з першою дружиною найбільшою помилкою свого життя. Сама Дженніфер, до речі, теж досить тепло відгукується про колишнього чоловіка, а нещодавно приголомшила шанувальників максимально відвертим зізнанням, інформує .

«Я люблю Бреда, я його правда люблю, і буду любити до кінця днів. Він просто приголомшливий чоловік, і я ні секунди не шкодую про те, що ми були одружені. Ми провели разом сім дуже яскравих років, багато чому навчили один одного, нам було весело! У нас були чудові, хоча і не найпростіші стосунки», — передає слова актриси видання The Mirror.

Дженніфер зізналася, що між нею та Бредом не було того магічного зв'язку, як буває в усіх закоханих пар.

Вона сказала, що в їхніх стосунках було багато падінь та підйомів, але шлюб все одно розпався через те, що вони "вірили у різні речі". Еністон розуміла, що стосунки псуються, але не хотіла нав'язувати Пітту своє кохання. "Ці стосунки були важкими, легкими, веселими. Важко слідувати якомусь ідеалу, щоб все було просто чудово. Але ти проходиш всі ці стадії шлюбу з людиною, яка каже: "Ей, я все ще тут. І я все ще тебе кохаю". Це дає нові сили та ви знову включаєтеся у процес", — розповіла екс-дружина Бреда.

Не дивлячись на всі негаразди, жінка рада, що Пітт був в її житті. Вона зізналася, що вони провели разом 7 напружених років, але багато чому навчили одне одного за цей час. "Я все ще відчуваю себе настільки щасливою, що пережила це. Я не знаю, що було б зі мною зараз, якби я не вийшла заміж за Бреда. Він фантастичний чоловік. Я не шкодую ні про що. Ми дуже допомогли один одному, і я дійсно ціную це. Це були гарні та складні відносини", — поділилася Еністон.

  28 лютого — Онисим Вівчар: історія, традиції та прикмети свята