Коли стану бабусею – не буду зафарбовувати сивину.

Українська співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram нові фотографії, захопивши численних підписників стильним луком. У публікації Цибульська вирішила торкнутися теми віку, і заявила: вона хоче старіти красиво, але не вдаючись до всіляких б’юті-уколів та інших косметологічних процедур. А ще Ольга вже зараз вирішила, що не буде фарбуватися, а буде носити природний колір волосся. Навіть якщо буде повністю сивою, інформує Ukr.Media.

Оля опублікувала пару селфі, які зробила в ліфті. Співачка позує в стильній блузі і джинсах з високою посадкою. Літній аутфіт виконавиця доповнила великою плетеною сумкою. У публікації вона зазначила, що жодного разу не вдавалася до уколів краси, і не збирається це робити. Знаменитість за природність, і підтримує природне старіння. Цибульська заявила: хоче старіти красиво, як роблять це італійки.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Не боюся старості. Хочу зустріти її натуральною. Обожнюю дивитися, як роблять це італійки. Вишукано, сміливо і не ховаючись за губами-рибками. Не роблю процедури, які пов’язані з уколами та зміною зовнішності. А коли стану бабусею — не буду фарбувати сиве волосся. Сива кішечка в ліжку буде хвилювати свого дідуся», — написала Цибульська у публікації.