Дженніфер Лопес хоче народити від Аффлека дитину відразу після весілля. Співачка мріє знову одружитися і стати матір'ю. Бен не проти.

Останнім часом ім’я Дженніфер Лопес у всіх на слуху. Ще б пак! Не встигла вона розірвати стосунки з баскетболістом Алексом Родрігесом, за якого збиралася заміж, як повернулася до Бена Аффлека, з яким вже пробувала створити сім’ю 20 років тому. Але і цього мало! Виявляється, у співачки і актриси далекосяжні плани, інформує Ukr.Media.

Своїми планами вона поділилася з подругою, а та розповіла все ЗМІ.

Джей Ло хоче знову стати дружиною і мамою

Схоже, світова знаменитість перебуває в найбільш романтичному настрої. Згідно з джерелами, Дженніфер мріє скоріше приміряти весільну сукню і обзавестися спільною з Аффлеком дитиною. Вона не хоче відтягувати цей момент і планує приступити до спроб відразу після одруження. При цьому, Лопес вже 52 роки і вона навряд чи зможе народити самостійно. Не виключено, що зоряна пара вдасться до послуг сурогатної матері — така практика зараз дуже поширена серед знаменитостей.

У актриси і співачки є 13-річні близнята Макс і Емма, яких вона народила в 38 років від колишнього чоловіка Марка Ентоні. Вона довго не могла завагітніти, але диво все ж сталося. Що стосується Бена, то у нього підростають троє дітей, які з’явилися на світ у шлюбі з голлівудською актрисою Дженніфер Гарнер. У актора склалися хороші стосунки з дітьми Лопес і він не проти спільної дитини з коханою. Крім того, Джей Ло вже встигла натякнути Еммі і Максу, що у них може незабаром з’явитися братик або сестричка, чому вони дуже зраділи.