Зірки зробили таємні зізнання і тепер над ними сміються. Ці визнання багатьом припали до душі.

Зірки не часто розповідають таємниці про своє життя, адже багатьом хочеться зберегти приватність. Втім, ці зірки зважилися зізнатися в своїх гріхах (і не тільки), чим потішили аудиторію, інформує Ukr.Media.

Емма Уотсон

Актриса Емма Уотсон вважається мало не еталоном жіночності. В одному з інтерв’ю артистка зізналася, що всі друзі сміються над нею. Як виявилося, Емма обожнює бездонні сумки, в яких можна знайти буквально все, починаючи від дрібних жіночих дрібниць і шарфів до книжок, корисних перекусів і фантиків.

Вілл Сміт

Деякий час тому Вілл Сміт вразив шанувальників визнанням, що він не тільки їсть після шести, але і знаходиться в своїй гіршій фізичній формі. Артиста підтримали не тільки шанувальники, а й інші селебріті, показавши, що також запустили себе під час карантину.

Олі Лондон

Британець Олі Лондон прославився на весь світ тим, що зробив пластичні операції, щоб бути схожим на одного з учасників корейського бій-бенду. Пізніше Лондон заявив, що він “кореєць не корейського походження”. Багато обурилися тим, що Олі розкидається такими висловлювання, відносячи себе до певного етносу, при цьому таким не будучи.

Деніел Редкліфф

Актор Деніел Редкліфф одного разу зізнався в інтерв’ю, що часом він не змінює одяг тижнями. Це пов’язано з тим, що папараці регулярно чекають його біля будинку, щоб роздобути нові знімки. Коли ж фотографи помітили, що артист постійно виходить в одному і тому ж одязі, вони перестали його фотографувати, адже так вони не зможуть довести, що зроблені ними знімки — нові.