Це сталося більше двадцяти років тому.

41-річна українська телеведуча Маша Єфросиніна згадала, як більше двадцяти років тому вона отримала від лікарів невтішну новину. Зараз Марія — щаслива мама двох дітей, але у 22 роки медики поставили їй діагноз безпліддя. Про це Єфросиніна розповіла в одному зі своїх інтерв’ю, а тепер підтвердила це в Instagram, інформує Ukr.Media.

У сторіс Марія вирішила відповісти на питання своїх підписників, перед цим запропонувавши написати відомі їм факти про телеведучу. Після чого Єфросиніна підтверджувала їх або спростовувала. Хтось із підписників запитав у знаменитості, чи правда, що в юності їй ставили такий страшний діагноз. Маша підтвердила:

“Мені було 22. Тоді я вже протягом трьох років була ведучою ранкового шоу. 3 роки, як вставала о пів на п’яту ранку, закінчувала університет і спала по три-чотири години на добу. Мій цикл повністю збився на півтора року від такого ритму життя. Я набрала свої перші десять кілограмів. І отримала вирок: навряд чи коли-небудь завагітнію”.

Для Марії вердикт лікарів був, як вирок. Але її чоловік вірив у свою дружину. Тимур Хромаєв дуже підтримував Марію, і через деякий час у них народилася дочка Нана. А через якийсь час і син Олександр.