Терка для сиру, дерев'яна салатниця, качалка. Але фани не вірять.

Дженніфер Лоуренс розповіла, що хотіла отримати на весілля, але шанувальники не можуть зрозуміти, що відбувається. Ніхто не вірить, що селебретіз хоче презентів з Amazon, і знаходять неприємне пояснення. Правда, тепер вони сумніваються, чи знає актриса, що вона багата, інформує .

Акторка з США Дженніфер Лоуренс опублікувала на сайті Amazon свій wedding registry і призвела фанатів в замішання. Wedding registry — це практика, за якої людина об'єднується з компанією-рітейлером і залишає на його сайті список подарунків, який вона б хотіла отримати на весілля. Таким чином молодята можуть убезпечити себе від непотрібного мотлоху і обзавестися потрібним для сім'ї інвентарем.

Шанувальники зірки і не підозрювали, що вона виходить заміж за свого хлопця, арт-дилера Кука Мароні, але здивувало їх не це. Фани не можуть повірити, що зірка (з доходами в 130 мільйонів доларів) хоче отримувати презенти з сайту Amazon, і підозрюють, що це хитрий трюк з боку компанії (і актриси).

"Планування весілля таке захоплююче, але може бути трохи важким. Для тих, кому потрібно трохи натхнення, я подумала, що було б цікаво співпрацювати з Amazon, щоб поділитися деякими з моїх улюблених пунктів списку бажань. Я люблю приймати людей вдома. Будь то кілька друзів в гостях або велика вечірка, є ряд речей, які допоможуть забезпечити крутий відпочинок. Я багато подорожую по роботі і за багато років знайшла кілька речей, які допомагають мені відчувати себе оновленою і досліджувати світ знову. Не йди на медовий місяць без них", — написала зірка.

Крім того, актриса не залишила без уваги і кулінарію.

  Стало відомо, як батьки 23-річної Каті Полтавської відреагували на її весілля з Володимиром Остапчуком

"Я люблю пробувати нові рецепти, і без відповідних інструментів на кухні — це неможливо. Є кілька речей, які я люблю, і не можу дочекатися, щоб почати їх використовувати", — додала Дженніфер.

Виявляється, Лоуренс дійсно потребує WiFi-подовжувач, качалку, тертку, AirPods, Go Pro Hero 7, бавовняні серветкии, прилад для макаронних виробів, лампочки, дерев'яну салатницю і кулер.

Дивні запити з боку актриси не залишилися непоміченими людьми в соціальних мережах. Вони здалися коментаторам надто неправдоподібними. Тому, користувачі мережі стали грати в детективів і швидко викрили дивний вчинок з боку актриси.

Дженніфер Лоуренс виходить заміж, тому вона "співпрацює" з Amazon в wedding registry. Ні, вона не отримує подарунки. Вона просто отримує частину грошей.