Радісна подія відбулася на початку вересня цього року.

Королівська сім'я Великобританії знову в центрі уваги. Стало відомо, що принцеса Йоркська Беатріс заручена! Радісна подія відбулася на початку вересня 2019 року. Пропозицію одруження британській спадкоємиці престолу зробив 34-річний італієць Едоардо Мапелло Моцці. Новини про заручини принцеси Беатріс з'явилися на офіційній сторінці королівської сім'ї в Facebook, інформує .

Своєю радістю британські монархи діляться зі світом:

"Герцог і герцогиня Йоркська раді оголосити про заручини принцеси Беатріс з містером Едоардо Мапелло Моцці. Її Королівська Високість і пан Мапелло Моцці заручилися в Італії на початку цього місяця. Весілля відбудеться у 2020 році. Ця фотографія була зроблена принцесою Євгенією в Італії".

Закохані вже не можуть дочекатися торжества і починають ретельну підготовку, деталі якої точно з'являться незабаром на всіх сторінках світових таблоїдів.

"Ми дуже раді, що можемо поділитися новинами щодо наших нещодавніх заручин. Ми обидва дуже раді, що разом починаємо цю життєву пригоду, і не можемо дочекатися весілля", — поділилися закохані.

Нагадаємо, що вперше про роман Беатріс і Едоардо заговорили наприкінці 2018 року, а в березні 2019-го вони вперше з'явилися на публіці разом. 34-річний Едоардо Мопелли Моцці — мультимільйонер і засновник консалтингової компанії Banda, є представником британської еліти. Від попередніх стосунків у Моцці є маленький син.