Популярна модель Джіджі Хадід, яка нещодавно стала мамою, нарешті з’явилася на обкладинці глянцевого журналу і знялася в стильній фотосесії, примірявши дизайнерські вбрання, інформує Ukr.Media.

Довгий час Джіджі Хадід вела потайний спосіб життя. Схоже, модель була щосили поглинена материнством, але через 5 місяців після народження своєї доньки вона все ж повернулася до роботи і викликала справжній фурор, з’явившись на новій обкладинці Vogue.

Джіджі знялася в розкішній фотосесії для глянцю і продемонструвала дизайнерські вбрання з нової колекції відомого бренду Prada: пишні сукні з акварельними принтами, костюми з морською тематикою і довгі фатинові спідниці в парі з піджаками.

В інтерв’ю для Vogue Джіджі Хадід трохи відкрила завісу особистого життя і розповіла про те, як проходили її пологи.

Модель порівняла себе з дикими тваринами, і зазначила, що під час пологів виглядала, як божевільна. Дівчинка, яку зіркові батьки назвали Хай, народилася на тиждень пізніше передбачуваної дати пологів.

Джіджі Хадід розповіла, що зважилася на пологи вдома після того, як разом зі своїм коханим подивилася документальну картину під назвою “Бізнес на народження”. У ній з критичної сторони торкнулися теми медичного втручання, а домашні пологи показали — як безпечний процес.

Дівчина зазначила, що за чотирнадцять годин була так вимотана, що навіть не зрозуміла, що народила:

“Я знала, що це буде найбожевільніший біль в моєму житті, але разом із цим розуміла, що потрібно прийняти це і сказати собі: “Так воно і буде”. Мені це дуже допомогло”.

Також молода мама розповіла про те, як виховує свою дочку і справляється з труднощами материнства:

“У тебе є дитина, ти лежиш в ліжку, дивишся на неї і питаєш саму себе: “Добре, що тепер? Що далі?”. І ти ставиш всім своїм друзям одні й ті ж питання, але у всіх різні відповіді. Тоді усвідомлюєш, що кожен все розуміє по-своєму і починаєш робити теж по-своєму. Та ти можеш брати поради від одних людей і від інших, але завжди будеш робити все трохи по-іншому. Це і є твій шлях. І це нормально”.

  Співачка Adele отримала три головні нагороди премії Brit Awards-2022