Українська співачка Міка Ньютон тривалий час проживає в США. Дівчині у 2019 році діагностували рак яєчників, від якого виконавиця лікувалася в Америці. Вона розповіла, що значну частину суму на лікування покрила її страховка. Дівчина перебувала на третій стадії, хвороба почала проявляти себе зі здуття живота, інформує Ukr.Media.

Спочатку не було ясно, що це рак, але після здачі аналізів і УЗД діагноз підтвердився. Першу операцію Міці зробили в Україні, подальше лікування було в США.

Співачка зазначила, що в США зарплати лікарів набагато вищі, тому для українців сума, яку необхідно заплатити там за лікування від раку, дуже велика. Самій Міці допомогла страховка, яка починається від 250 доларів.

“Коли мені діагностували онкологію, я зрозуміла, що не знаю, чого очікувати, скільки оперативних втручань буде. Моя страховка коштувала 770 доларів на місяць”, — розповіла дівчина.

Тепер, щоб захворювання залишалося в стані ремісії, співачці потрібно систематично обстежуватися. Медики контролюють стан Міки для того, щоб уникнути рецидивів. Зараз дівчина почувається набагато краще.