Актуальні новини

Помер актор театру та кіно Олександр Немченко

На 67 році життя помер український актор та режисер Олександр Немченко. Інформацію про смерть актора опублікував Вінницький академічний музично-драматичний театр ім.Миколи Садовського на своїй сторінці у Facebook.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1509995 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509995{ margin: 0!important; } }

Олександр Немченко народився 12 листопада 1953 року у Рівному в родині музиканта та акторки. У 1975 році закінчив інститут театрального мистецтва ім. Івана Карпенко-Карого. Ще в студенські роки зіграв у фльмі Леоніда Бикова «В бій ідуть тільки старі». Саме роль барабанщика другої ескадрильї Івана Федоровича принесла йому найбільшу славу. Останню роль у кіно зіграв у фільмі «Кисневий голод» (1992).

Найбільшу славу йому приніс фільм «У бій ідуть тільки старі»»,

З 1977 року протягом 12-ти років працював у Вінницькому театрі ім.Миколи Садовського. Потім створив театр естрадних мініатюр «Іван Іванович», де був художнім керівником. З 2012 року осолював театральну студію у Вінниці.

Немченко був заслуженим артистом України, на його рахунку 122 ролі в театрі та чотири в фільмах.

Як повідомили у театрі, у Немченка була важка форма діабету. Йому збирали кошти на лікування. Поховають актора у Рівному.

  Іраклі Макацарія зізнався, що може спілкуватися з декількома жінками одночасно

Залишити відповідь