Актуальні новини

Онлайн-виставку “У нас всі вдома” від Українського Дому подовжено

20 березня Український Дім разом із митцями вийшов у online та запустив арт-виставку про життя під час карантину — «У нас всі вдома». Виставка викликала ажіотаж серед митців та аудиторії, тож команда національного центру вирішила подовжити захід до 10 травня.
Американський фотограф Спенсер Тунік, азіатсько-американська скульпторка Стефані Х. Ші (Stephanie H. Shih), польська мисткиня Алісія Б’яла (Alicja Biała), а також Гамлет Зіньківський, Юрій Денисенков, Альбіна Ялоза, Сергій Мельниченко, Анна Легенька, Антон Логов, Наташа Стешенко, Ave Libertatemaveamor, Маріко Гельман, Дмитро Барзілович, Анна Надуда, Сергій Майдуков, Мітя Фєнічкін, Андрій Сидоренко, Вальдемар Клюзко, Марго Рєзнік, Валерій Ведута, Геннадій Чернега та інші відомі українські митці долучилися до виставкового проєкту Українського Дому.
«У нас всі вдома» — це нетиповий щоденник з мистецтва жити на карантині. Проєкт поєднує різні погляди, абсолютно несхожих художників, представляє різні медіа. Світ продовжує змінюватися у нас на очах, і це буквально стосується кожного. На всіх рівнях викриваються недоліки систем і необхідність радикальних змін. «Як раніше вже ніколи не буде» — ця мантра лунає зараз навіть із праски. І митці, гостро відчуваючи зміни, що відбуваються у суспільстві, активно рефлексують та створюють хроніку нашого нового карантинного світу.
Вхід на «У нас всі вдома» вільний і доступний 24/7 — все ж таки є свої зручності в онлайн-формату! Галерея виставки поповнюється щодня.
Виставка на сайті: http://icc-kiev.gov.ua/u-nas-vsi-vdoma
Виставка у Facebook: https://www.facebook.com/events/609735709581984/

  Макрон заявив про план відновити Нотр-Дам за 5 років

Залишити відповідь