У день першого судового слухання, Едгар підтвердив, що вони дійсно розлучаються зі Славою.

Вже кілька днів в мережі активно обговорюють новину про розлучення зоряної пари Слави і Едгара Камінських. Досі подружжя не поспішали коментувати цю інформацію, залишаючи неоднозначні коментарі у своїх соцмережах, і лише сьогодні, у день першого судового слухання, Едгар підтвердив, що вони дійсно розлучаються зі Славою, інформує .

Так, вчора чоловік повідомив шанувальникам новину, що відкрив свою власну клініку, а в пості зазначив всіх людей, яким вдячний за цей результат. Але в списку не було його дружини, що багатьох здивувало. Сьогодні він пояснив, чому не подякував у пості Славі, а разом з тим повідомив — їх стосунки закінчені.

"Прочитав багато гнівних коментарів під попереднім постом. Відповідаю. Я не забув подякувати дружині, я просто не можу бути вдячний їй за щось окремо. Хто дивився мої інтерв'ю, відео, виступи на конференціях або читав мої пости, знає, як я ціную Славу. Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, у справжній любові, то все робиться від душі, від чистого серця і ти не чекаєш оди і хвали. Сімейні вчинки саме такі. Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені і продумані.

Перший раз я подав на розлучення у 2017 році. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс. Я завжди так роблю — даю другий шанс не іншій людині, співробітникові, другу чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок.

Другий шанс — це час для аналізу першого рішення та висновку. Часовий проміжок, зазвичай, невеликий. В нашому випадку він тривав 2 роки — 2 роки аналізів, порівнянь, висновків. Я прийняв рішення, і воно пов'язане лише зі Славою, з низкою фактів і обставин. Ні з ким іншим. Два роки ми перебували у невагомості. Тема відкриття клініки у нашій родині ніколи не була головною чи навіть обговорюваною (тому, текст попереднього посту саме такий, яким ви його прочитали).

  "Іван Франко на мапі Європи": Міжнародний фонд презентував новий проєкт присвячений життю українського поета

Справжню причину нашої ситуації знають і можуть зрозуміти тільки близькі люди. Їх не більше 20-ти осіб. Вони непублічні і не коментують фотографії. Але саме їм відомо, чому так сталося і, повірте, у них немає питань", — зазначив чоловік.

"Я прошу не спекулювати на темі нашої сім'ї. Вам буде складно зрозуміти, що сталося. Ви 100% не знаєте нас. Мені і самому досі не віриться. У що я вірю? У щастя своїх дітей і їх світле майбутнє. Повага для мене — на першому місці. Поважайте і ви сім'ї інших людей. Перед тим як давати коментарі, підійдіть до своєї коханої людини, обійміть її і скажіть, як сильно любите. А якщо її немає, не давайте поради, як жити у відносинах", — підсумував Едгар Камінський. Слава поки що новину про розлучення не коментує.