У день першого судового слухання, Едгар підтвердив, що вони дійсно розлучаються зі Славою.

Вже кілька днів в мережі активно обговорюють новину про розлучення зоряної пари Слави і Едгара Камінських. Досі подружжя не поспішали коментувати цю інформацію, залишаючи неоднозначні коментарі у своїх соцмережах, і лише сьогодні, у день першого судового слухання, Едгар підтвердив, що вони дійсно розлучаються зі Славою, інформує .

Так, вчора чоловік повідомив шанувальникам новину, що відкрив свою власну клініку, а в пості зазначив всіх людей, яким вдячний за цей результат. Але в списку не було його дружини, що багатьох здивувало. Сьогодні він пояснив, чому не подякував у пості Славі, а разом з тим повідомив — їх стосунки закінчені.

"Прочитав багато гнівних коментарів під попереднім постом. Відповідаю. Я не забув подякувати дружині, я просто не можу бути вдячний їй за щось окремо. Хто дивився мої інтерв'ю, відео, виступи на конференціях або читав мої пости, знає, як я ціную Славу. Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, у справжній любові, то все робиться від душі, від чистого серця і ти не чекаєш оди і хвали. Сімейні вчинки саме такі. Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені і продумані.

Перший раз я подав на розлучення у 2017 році. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс. Я завжди так роблю — даю другий шанс не іншій людині, співробітникові, другу чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок.

Другий шанс — це час для аналізу першого рішення та висновку. Часовий проміжок, зазвичай, невеликий. В нашому випадку він тривав 2 роки — 2 роки аналізів, порівнянь, висновків. Я прийняв рішення, і воно пов'язане лише зі Славою, з низкою фактів і обставин. Ні з ким іншим. Два роки ми перебували у невагомості. Тема відкриття клініки у нашій родині ніколи не була головною чи навіть обговорюваною (тому, текст попереднього посту саме такий, яким ви його прочитали).

  Система відповідності кольорів Pantone оголосила колір 2019 року

Справжню причину нашої ситуації знають і можуть зрозуміти тільки близькі люди. Їх не більше 20-ти осіб. Вони непублічні і не коментують фотографії. Але саме їм відомо, чому так сталося і, повірте, у них немає питань", — зазначив чоловік.

"Я прошу не спекулювати на темі нашої сім'ї. Вам буде складно зрозуміти, що сталося. Ви 100% не знаєте нас. Мені і самому досі не віриться. У що я вірю? У щастя своїх дітей і їх світле майбутнє. Повага для мене — на першому місці. Поважайте і ви сім'ї інших людей. Перед тим як давати коментарі, підійдіть до своєї коханої людини, обійміть її і скажіть, як сильно любите. А якщо її немає, не давайте поради, як жити у відносинах", — підсумував Едгар Камінський. Слава поки що новину про розлучення не коментує.