Таке по кишені не кожному українцю.

Українська телеведуча Леся Нікітюк вперше продемонструвала своїм підписникам соціальної мережі Instagram свої апартаменти, в яких зовсім недавно закінчився ремонт. 32-річна знаменитість показала фотографії своєї квартири, і зазначила, що нарешті її ремонт практично закінчено, і вона може з легкістю видихнути. До речі, ремонтувала квартиру Лесі одна з дизайнерських компаній, яка і підібрала дизайн в стилі «гламурний лофт» апартаментам Нікітюк, інформує Ukr.Media.

Леся похвалилася свіжим ремонтом своєї квартири, позуючи разом зі своєю собачкою. Дівчина віддала перевагу дизайну в стилі «лофт», який зараз знаходиться на піку популярності. Стіни з цегляною кладкою, масивні люстри та світильники, живі рослини у великих горщиках, світлі тони, а також яскраві акценти та імітація шкури зебри на підлозі — саме так тепер виглядає квартира Нікітюк.

Телеведуча написала, що тепер вона може видихнути, адже ремонт закінчився. Вона подякувала всім, хто був причетний до ремонту: «Готуйтеся, скоро будете будувати Замок Lady Le», — жартівливо підписала публікацію Нікітюк. Шанувальники оцінили стильний інтер’єр квартири Лесі, зазначивши, що там тепер дуже затишно.