Пара відзначила заручини з дітьми та друзями.

Алекс Родрігес зробив пропозицію своїй коханій — Дженніфер Лопес — ще в березні 2019 року під час відпочинку на Багамських островах на березі Атлантичного океану. Із-за завантаженого робочого графіку зірок не виходило відзначити важливу у їх житті подію, тому тільки зараз у них вийшло це виправити, інформує .

У п'ятницю, 27 вересня, знаменитості влаштували вечірку в Лос-Анджелесі разом зі своїми дітьми: 11-річною дочкою Еммою від шлюбу з Марком Ентоні (колишнім чоловіком Ло), а також з 14-річною Наташею і 11-річної Еллою Родрігес від колишньої дружини бейсболіста — Синтії Скертіс. Фотографією урочистості поділився в Instagram Алекс і підписав її так:

Так здорово відзначили минулої ночі разом з дітьми і близькими друзями.

А також в сторіс він поділився фотографією з дітьми.

За словами інсайдерів, діти зірок добре ладнають між собою:

Для них обох дуже важливі їхні діти. Їх початковий сильний потяг один до одного швидко б пройшов, якби вони не змогли бути всі разом однією сім'єю.

Невідомо, скільки друзів було на заручинах, але на знімках є актриса Ліа Реміні і телеведучий Райт Сікрест. Пара відзначила подію в ресторані.

Я хочу велике весілля. І на цей раз — вінчатися в церкві. Я ніколи не погоджувалася на церковну церемонію. У мене було три шлюби: один тривав дев'ять місяців, інший — одинадцять. Їх по-справжньому не враховую. З Марком Ентоні ми прожили десять років, у нас двоє дітей.

– зізнавалася Лопес раніше.

Зараз пара готується до весілля, і, здається, свято обіцяє бути пишним.