Ектор Хіменес-Браво розповів про викрадення і рекет в молодості. Судя популярного шоу «МастерШеф» показав фото, на якому йому 27 років.

Постійний суддя кулінарного шоу “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво поділився спогадами про викрадення. За його словами, він став жертвою рекетирів, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram кулінар опублікував фото, на яких показав, як він виглядав в юності. А також розповів, що його викрадачі вимагали гроші і шантажували сім’єю.

“Я почав добре заробляти, один великий ковбасний завод навіть замовив у мене лінійку продуктів. Але це зробило мене мішенню для рекетирів. У той час, 97-98 рік, було повне свавілля. Всі, у кого є гроші, потрапляли під шантаж. Одного разу, мене викрали, погрожували мені, що знайдуть мою сім’ю. Все для того, щоб я дав грошей”, — написав Ектор.

Також він розповів, що в день викрадення його сильно побили. Бандити вивезли його за місто і кинули там.

“Того дня мене сильно побили, до напівсмерті, я дійсно думав: “Невже я так і помру?”. Вони вивезли мене за місто і кинули там. Я не пам’ятаю, як дістався додому, може, допоміг хтось, але я в той день засвоїв важливий урок — щоб бути в безпеці, треба емігрувати”, — поділився спогадами він.

Тоді він поїхав до Канади і погоджувався на будь-які роботи. Після чого його запросили в Бостон, де 27-річний Ектор став наймолодшим шеф-кухарем. Пізніше він переїхав до Росії, де пропрацював кухарем два роки.