Вишуканість з пелюшок.

Герцоги Кембриджські Кейт Міддлтон і принц Вільям регулярно виходять у світ. Зазвичай значну частину уваги на себе бере Кейт, яка в 99 випадках з 100 виглядає бездоганно. Однак цей вихід королівської родини прикував до себе погляди не лише британців, інформує Ukr.Media.

Сім’я вибрала образи в єдиній колірній гамі, але при цьому ні в одного з членів родини не повторюються наряди. Стилісти відзначають, що навіть дитячі образи зібрані з любов’ю і бездоганним смаком. На герцогах Кембриджських проста колірна гамма: чорні, білі й червоні елементи. При цьому червоний розумно вибрав Вільям, як глава сім’ї. Діти ж у своїх образах доповнюють вбрання батьків: стримані сірі, чорні та приглушено-червоні відтінки відмінно поєднуються між собою.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Стилісти впевнені, що Кейт цілком могла самостійно зібрати комплекти для кожного члена родини. При цьому герцогиня Кембриджська не забула і про себе, вибрав довгу сукню, яка підкреслює її фігуру, проте не настільки вульгарно, щоб суперечити королівському етикету.