Різ Візерспун відповіла 2020 року мемом про емоції в кожному місяці. Слідом за актрисою мем підхопили інші зірки.

Різ Візерспун дала відповідь поганим новинам і за допомогою мема показала емоції, які випробувала в кожному місяці 2020 року, інформує Ukr.Media.

Тенденція виявилася заразною для решти світу шоу-бізнесу, і, судячи з колажів Шарліз Терон і Марка Руффало — прогноз на серпень невтішний.

Перша половина 2020 року «подарувала» людям велику кількість негативних новин. Січень запам’ятався масштабними лісовими пожежами в Австралії, які знищили понад мільярд тварин.

З середини березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про спалах коронавірусної інфекції пандемією, а в багатьох країнах по всьому світу були введені суворі обмеження і тимчасово закриті кордони.

Наприкінці травня в США спалахнули протести після вбивства темношкірого чоловіка під час затримання співробітниками поліції, які часто переростали в запеклі сутички і випадки мародерства.

Літні місяці теж не дали всім спокійно дихати і сколихнули світ вибухом в столиці Лівану Бейруті.

В зв’язку з цим, зірка фільму “Блондинка в законі” Різ Візерспун знайшла, як відповісти страшним подіям. Нещодавно на своїй сторінці в Instagram актриса поділилася шаблоном мема, що складається з реакцій на всі місяці з початку 2020 року.

Тенденцію підхопили й інші селебріті, які стали розміщувати подібний контент в соціальних мережах. Зазвичай, зірки використовують кадри з фільмів з власною участю, де емоційно реагують на знайомі фанам ситуації.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Наприклад, актриса Шарліз Терон зобразила настрій на Березень кадром з фільму «Скандал», натхненням для якого стала тема насильства. Останні місяці зірка перебуває в стані Фуріози з “Божевільного Макса: Дорога люті”. Але, навіть не знаючи сюжетної лінії, можна точно зрозуміти, що Шарліз мала на увазі.

  Як відзначають жіночий день у різних країнах світу

Марк Руффало, відомий шанувальникам Marvel за роллю Халка з “Месників”, був менш емоційний. Втім, це не завадило акторові абсолютно точно передати психологічний стан багатьох людей.

Володарка “Золотого глобуса” Дженніфер Гарнер пішла далі і передбачила, що трапиться до кінця 2020 року. Актриса не назвала конкретні події, але мемний шаблон актриси не віщував хороших новин.

Зірка “500 днів літа” Зоуї Дешанель запропонувала підписникам не сумувати і рятуватися від нудьги в серпні будь-якими методами. Але у вересні, судячи з календаря актриси, за веселощі доведеться поплатитися.

Колега Різ Візерспун Мішель Пфайффер почала плакати в квітні, але в липні зрозуміла — смуток себе вичерпав і краще, ніж образу страшної відьми на серпень, бути вже просто не може.