Різ Візерспун відповіла 2020 року мемом про емоції в кожному місяці. Слідом за актрисою мем підхопили інші зірки.

Різ Візерспун дала відповідь поганим новинам і за допомогою мема показала емоції, які випробувала в кожному місяці 2020 року, інформує Ukr.Media.

Тенденція виявилася заразною для решти світу шоу-бізнесу, і, судячи з колажів Шарліз Терон і Марка Руффало — прогноз на серпень невтішний.

Перша половина 2020 року «подарувала» людям велику кількість негативних новин. Січень запам’ятався масштабними лісовими пожежами в Австралії, які знищили понад мільярд тварин.

З середини березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про спалах коронавірусної інфекції пандемією, а в багатьох країнах по всьому світу були введені суворі обмеження і тимчасово закриті кордони.

Наприкінці травня в США спалахнули протести після вбивства темношкірого чоловіка під час затримання співробітниками поліції, які часто переростали в запеклі сутички і випадки мародерства.

Літні місяці теж не дали всім спокійно дихати і сколихнули світ вибухом в столиці Лівану Бейруті.

В зв’язку з цим, зірка фільму “Блондинка в законі” Різ Візерспун знайшла, як відповісти страшним подіям. Нещодавно на своїй сторінці в Instagram актриса поділилася шаблоном мема, що складається з реакцій на всі місяці з початку 2020 року.

Тенденцію підхопили й інші селебріті, які стали розміщувати подібний контент в соціальних мережах. Зазвичай, зірки використовують кадри з фільмів з власною участю, де емоційно реагують на знайомі фанам ситуації.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Наприклад, актриса Шарліз Терон зобразила настрій на Березень кадром з фільму «Скандал», натхненням для якого стала тема насильства. Останні місяці зірка перебуває в стані Фуріози з “Божевільного Макса: Дорога люті”. Але, навіть не знаючи сюжетної лінії, можна точно зрозуміти, що Шарліз мала на увазі.

  Лілія Подкопаєва розповіла, як їй вдалося скинути зайві кілограми після вагітності

Марк Руффало, відомий шанувальникам Marvel за роллю Халка з “Месників”, був менш емоційний. Втім, це не завадило акторові абсолютно точно передати психологічний стан багатьох людей.

Володарка “Золотого глобуса” Дженніфер Гарнер пішла далі і передбачила, що трапиться до кінця 2020 року. Актриса не назвала конкретні події, але мемний шаблон актриси не віщував хороших новин.

Зірка “500 днів літа” Зоуї Дешанель запропонувала підписникам не сумувати і рятуватися від нудьги в серпні будь-якими методами. Але у вересні, судячи з календаря актриси, за веселощі доведеться поплатитися.

Колега Різ Візерспун Мішель Пфайффер почала плакати в квітні, але в липні зрозуміла — смуток себе вичерпав і краще, ніж образу страшної відьми на серпень, бути вже просто не може.