Це тільки початок.

Український продюсер на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував колаж, і показав чотири різні весілля з Настею Каменських. Цікаво, що на всіх пара приміряла урочисті вбрання: Потап красувався в костюмі, а Настя позувала в різних варіантах білого плаття. Правда, справжнє весілля відбулося в 2019 році, коли на грандіозну подію, що проходила в Києві, завітало безліч зіркових гостей, інформує Ukr.Media.

Потап поділився зворушливими фотографіями різних років. На них Настя і Льоша зображені у весільних вбраннях, але тільки одна з цих фотографій зроблена на справжньому весіллі пари. А так Каменських і Потап «розписувалися» чотири рази: на сцені під час виступу, для спільного кліпу, в Лас-Вегасі і на справжньому весіллі, яке відсвяткували у столиці. За словами Олексія, це тільки початок.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Наші з Настею Каменських весілля: Сценічне, Лас -Вегаське, Київське, Кліпове, це тільки початок», — написав у публікації Потап. Шанувальники пари засипали їх компліментами. «Які ж Ви класні. Стільки теплоти, любові виходить від вашої пари», «Ви б по-любому потім одружилися», «Найбільш несподівана і красива пара українського шоу-бізнесу», «Кохання назавжди», — написали підписники.