Енді Макдауелл пояснила, чому не буде зафарбовувати сивину. Це надає мені сили і робить чесною.

Ми захопилися природною красою 63-річної Енді Макдауелл ще кілька тижнів тому, коли вона з’явилася на доріжці Каннського кінофестивалю, інформує Ukr.Media.

По-перше, було помітно, що актриса, на відміну від багатьох своїх колег, відмовилася від пластики і ботоксу, але вікові зморшки тільки надавали їй шарм. По-друге, Енді вирішила не зафарбовувати сивину, але при цьому стилісти накрутили її волосся в голлівудські локони і надали обсяг біля коріння.

В інтерв’ю Vogue Макдауелл пояснила, чому вирішила виглядати максимально натурально.

Актриса зізналася, що, як тільки помітила сиве волосся, стала їх фарбувати в свій природний каштановий відтінок. А тоді усвідомила, що таким чином навколишні підсвідомо сприймають її рішення, як бажання виглядати молодше, і це їй не сподобалося.

“Думаю, що прийняття сивого волосся робить мене впевненіше, надає мені сили”, — поділилася Енді.

А також додала, що її представники спочатку не погодилися з її думкою, говорили, що зараз не дуже вдалий час для того, щоб виглядати натурально. Але знаменитість наполягла на своєму.

“Я сказала їм:” ви помиляєтеся. Якщо я прийму своє волосся, то стану ще впливовішою. І час для цього настав, через два роки мені виповниться 65″, — розповіла Макдауелл.

При цьому вона зазначила, що страх в цей час у неї, звичайно, був. Вона боялася, що з сивим волоссям буде складніше отримати ролі в кіно.

“Спочатку я була трохи налякана, уявляла, як мені доведеться носити перуки, щоб подобатися людям. Але як тільки я подолала цей страх, зрозуміла, що йду у вірному напрямку. З сивим волоссям я відчуваю себе чесною. Я відчуваю, що приймаю себе, мені так дуже комфортно. І ще вважаю, що сірий колір волосся більше привертає уваги, і він мені йде”, — заявила Енді.

Крім цього, актриса торкнулася теми ейджизму.

“Я не хочу, щоб люди думали, що тільки молоді жінки без зморшок і сивини можуть бути красивими і бажаними. Ми ж так не думаємо про чоловіків! Нам подобаються літні чоловіки, ми любимо їх, коли вони стають старшими. І я хочу, щоб до жінок було таке ж ставлення”, — сказала Макдауелл.

На завершення актриса поділилася секретом догляду за волоссям. Вона порадила жінкам з сивиною не використовувати фіолетові шампуні для блондинок, краще вибирати засоби, призначені для сивини. Багато брендів зараз випускають подібні.

  1 травня — день Кузьми-городника: історія, традиції та прикмети свята