Актуальні новини

Зеленський призначив новим прессекретарем Сергія Никифорова

Президент Володимир Зеленський призначив свого нового прессекретаря. Ним став журналіст та телеведучий Сергій Никифоров.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідний указ президента.
“Призначити Никифорова Сергія Сергійовича прессекретарем президента України”, – йдеться в тексті указу.
Водночас глава держави видав указ про звільнення Юлії Мендель з посади свого прессекретаря. Тобто сьогодні Мендель офіційно залишила цю посаду.
Мендель не йде з Офісу президента, а залишиться працювати позаштатним радником керівника ОП Андрія Єрмака. За інформацією джерела РБК-Україна в ОП, колишній прессекретар Зеленського відповідатиме за роботу із закордонними ЗМІ.
Никифоров, за інформацією з його сторінок у соцмережах, у 2008 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Він має майже 15-річний досвід роботи у тележурналістиці, працював на різних каналах.
На початку кар’єри працював на “К1”, “24 каналі”, а також на криворізькому телебаченні. Встиг чотири роки попрацювати на “Першому національному”, а у 2011 році перейшов на міжнародний канал Euronews, де працював до 2017-го.
До призначення в Офіс президента він працював телеведучим на телеканалі “Україна 24”.
Нагадаємо, посада прессекретаря президента стала вакантною після того, як Юлія Мендель оголосила про звільнення. Мендель була прессекретарем Зеленського з червня 2019 року, потрапивши за цей період у декілька скандалів.

  Судді шоу аплодували стоячи: українка здивувала Американське шоу талантів!

Залишити відповідь