Актуальні новини

Як перевірити, чи любить тебе дівчина?

Любить – не любить, ворожіння по ромашці – доля прекрасної половини людства, хлопці ж воліють знати все напевно. Тільки в питаннях почуттів, звична чоловіча прямолінійність не завжди спрацьовує. На цілком конкретне запитання: «Ти мене любиш?», Можна почути все що завгодно, аж до загадкового мовчання.

І розумій, як хочеш!

Любит ли девушка?

На допомогу прийшли психологи, і оголосили ряд ознак, при збігу яких можна з великою часткою ймовірності визначити ставлення дівчини до хлопця. Це все більше невербальні сигнали, їх закохана особа подає неусвідомлено, а тому гранично чесно.
 
Як розпізнати ці ознаки і розшифрувати? Потрібно уважно придивитися до об'єкта вашого інтересу і зробити відповідні висновки.
 
Ознаки зацікавленості дівчини
При вашій появі дівчина міняє свою поведінку : бовтанка замовкає і червоніє, зазвичай мовчазна не дає нікому вставити слова. У такої разючої зміни повинні бути серйозні підстави. Якщо даний ефект повторюється раз від разу і саме у вашій присутності, є підстави вважати, що саме ви тому провиною, і це великий плюс.
Дівчина ловить ваш погляд, але, варто вашим очам зустрітися, вона зніяковіло опускає їх до низу. Це особливо помітно, якщо ви знаходитесь один від одного на відстані, але вона раз у раз дивиться у ваш бік. Швидше за все, ви їй цікаві і симпатичні.
Важливим показником є положення тіла, якщо носки взуття, коліна, голова дівчини найчастіше при спілкуванні направлені у вашу сторону, значить, вона несвідомо тягнеться до вас.
Розмовляючи з вами, дівчина помітно нервує, поправляє волосся, одяг, у неї змінюється голос і з'являється рум'янець. Це може бути сигналом особливих до вас відносин ( що переважно) або внутрішньої невпевненості в собі.
Якщо вона сміється кожній вашій жарті, нехай навіть озвученої втретє за годину, відкрито і щиро посміхається вам, ви явно запали їй у душу.
При погляді на вас у дівчини розширюються зіниці – це незаперечний доказ на вашу користь.
Варто вам опинитися поряд, вона намагається непомітно доторкнутися, обійняти, начебто жартома.
Як тільки ви познайомилися, дівчина різко змінила імідж на більш яскравий і зухвалий. Можливо, вона хоче привернути вашу увагу. Тут головне зрозуміти, для кого створений цей театр одного актора.
Для чистоти експерименту спробуйте зустрітися тет-а-тет. При близькому спілкуванні всі особливості відносин проявляться різкіше, і ви зможете з упевненістю визначити, любить вас дівчина чи ні.

 

  Міжнародний день відмовника від військової служби за переконаннями совісті відзначають 15 травня

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь