Чоловік насолоджується щастям батьківства.

Сидячи на карантині, 44-річний Енріке Іглесіас насолоджується часом, який проводить з 38-річною коханою Анною Курніковою і трьома дітьми, дворічними близнюками Люсі і Ніколасом і дівчинкою Машею, яка з’явилася на світ в кінці січня цього року, інформує Ukr.Media.

Нещодавно співак поділився новим відео з двомісячною донькою — на ньому дівчинка сидить на колінах у батька і з його допомогою танцює під відому композицію групи Fun під назвою We Are Young. Ролик Енріке залишив без підпису, лише супроводивши його закоханим смайлом з сердечками замість очей.

Відеоролик з малятком викликав бурхливу реакцію підписників співака: вони відзначили, що дівчинка росте милою і красивою:

“Яка красуня!”, “Маленька ніжна принцеса і гарний тато.”, “Чарівне малятко! Будь щаслива.”.

Нагадаємо, що про поповнення в сімействі Енріке Іглесіаса і Анни Курнікової стало відомо наприкінці лютого. Спочатку про це повідомив брат співака Хуліо, а потім і самі зіркові батьки. Курніковій вдавалося приховувати вагітність практично протягом усього терміну — лише незадовго до пологів у пресі з’явилися її знімки з кругленьким животиком.

Енріке і Анна разом вже понад 18 років, вони познайомилися на зйомках кліпу співака на пісню Escape. У 2017 році зоряна пара вперше стала батьками — на світ з’явилися їх близнята Люсі і Ніколас.

Іглесіас не приховує, що батьківство круто змінило його життя. Нещодавно, вже після народження молодшої дочки Маші, співак зізнався, що абсолютно щасливий і прекрасно проводить час з дітьми, попри те що періодично сильно втомлюється.