Актуальні новини

Голова Нацполіції запевняє, що Великодні дні відбудуться в атмосфері взаємоповаги

Голова Національної поліції України Ігор Клименко сподівається, що святкування Великодня в умовах карантину в країні відбудеться в атмосфері взаєморозуміння та поваги один до одного: зі службами в храмах, але без скупчення людей та інцидентів.
 
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
“І поліція, і МВС зважали на те, що великодні служби мають відбутися. Ми розуміємо, що закрити храми ми не можемо і не маємо права. Тому досягли домовленості: однозначно церкви працюють, богослужіння проводять, на богослужінні перебуває не більше ніж 10 осіб. 
 
Священикові, який проводить службу – лише йому одному – можна бути без маски, оскільки традиція та ритуал вимагає цього”, – розповів голова Нацполіції.
 
За його словами, після служби до церкви можуть заходити дві людини – якщо храм великий, і одна людина – якщо церква маленька.
 
Голова Нацполіції зазначив, що поліція діалогу та дільничні інспектори поліції перебуватимуть біля церков, забезпечуючи правопорядок, а самі священики в церкві контролюватимуть кількість прихожан у приміщенні. 
 
“Ми в жодному разі не будемо заходити в храм і тим більше когось звідти виганяти”, – запевнив керівник Нацполіції.
 
Клименко розповів, що 19 квітня 100% поліцейських превенції вийдуть на вулицю, тому що церков і приходів дуже багато, і важливо не допустити конфліктних ситуацій між громадянами, непорозумінь громадян із поліцією.
 
“Якщо будуть грубі порушення закону – реагуватимемо відповідно до наших повноважень”, – повідомив він.
 
“Сподіваюся, нам всім вистачить терпіння та витримки, щоб не затьмарювати святкові дні інцидентами”, – резюмував Клименко.

  Світова прем'єра балету: в Києві показали нового "Лускунчика"

Залишити відповідь