Актуальні новини

Знову інтрига: Леся Нікітюк засвітила кругленький животик

Що це – розсекречення вагітності або черговий жарт зірки?

Знову інтрига: Леся Нікітюк засвітила кругленький животик

Жоден день Лесі Никитюк не проходить без" історій" на сторінці Instagram, де вона частенько балує своїх шанувальників. А іноді – ще й як інтригує! Ось знову зірка поділилася коротким відео, на ньому телеведуча крутиться перед дзеркалом, демонструючи помітно збільшений животик. Незвичні обсяги телезірки підкреслює червона міні-сукня, яку команда стилістів вибрала для зйомок шоу «Хто проти блондинок?»

«Може, краще втягнути? – милуючись своїм відображенням, розмірковує вголос Леся Нікітюк. – Або залишити все-таки?.. Для драматургії!»

Що це – розсекречення вагітності або черговий жарт зірки? Поки фанатам королеви самоіронії українського телебачення залишається лише здогадуватися, інформує .

Але, враховуючи, що всього пару тижнів тому знаменита блондинка хвалилася осиною талією на березі Шарм-ель-Шейха, шанувальникам Лесі рано готувати вітальні промови.

До речі, в недавньому інтерв'ю ведуча зізналася, що замислюється про поповнення. За словами Лесі Никитюк перші роки життя свого майбутнього первістка вона планує провести закордоном.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Десять нових серіалів зими

Залишити відповідь