Регіна показала фігуру в бікіні.

Популярна телеведуча, зірка "Орла і Решки" Регіна Тодоренко розповіла, як їй вдалося прийти у форму всього через три місяці після народження первістка, інформує .

Про це молода мама розповіла російському журналу Glamour. А фото свого преображення Регіна показала в особистому мікроблозі. На знімку співачка позує в яскравому бікіні на тлі блакитних хвиль.

Тодоренко зізналася, що після пологів дотримується правильного харчування і їсть п'ять разів на день.

"Зараз я їм все на пару. Замовляю продукти з ферми: курей, курчат. Готую вдома, іноді готує мама, а іноді я користуюся доставкою їжі — спеціально розробленим для мене збалансованим харчуванням, розкладеним по коробочках. Так я робила перший місяць після пологів — розкладала їжу по коробочках: курка, індичка, кролик — все дієтичне. Їла дуже дозовано кисломолочні продукти, хліб, сир. Виключила з раціону все, що червоного кольору. В цілому, порції — розміром з кулачок", — поділилася Регіна.

Однак шанувальників більше зацікавило фото зірки. На їхню думку, знімок надто відредагований. "Фотошоп", "Регінка з фотошопом всі красиві. Порівняти де лежиш на пляжі зовсім різний живіт", "Фотошоп творить дива", "Скільки фотошопу, прям в очі кидається", "Ну страшний фотошоп!!! Навіщо когось обманювати", "Перебір з фотошопом, а так все відмінно", — пишуть у коментарях під фото.