Торі Спеллінг подала на розлучення після 20 років шлюбу та народження 5 дітей. Зірці серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210" остаточно набридло терпіти пригоди чоловіка на боці.

Як стало відомо, Торі Спеллінг подала на розлучення з Діном Макдермоттом. Причиною для такого у відповідній заяві актриса вказала «непримиренні протиріччя». Однак, за словами інсайдерів, знаменитість остаточно втомилася від зрад чоловіка. Які подробиці відомі на даний момент і на що розраховує 50-річна зірка?

Торі Спеллінг подала на розлучення

Торі Спеллінг та Дін Макдермотт одружилися 7 травня 2006 року. Таку серйозну подію актори вирішили відсвяткувати на Фіджі. Їхній шлюб з боку здавався ідеальним. Обидва хотіли мати численне потомство і створити справжню родину. Більше того, 8 травня 2010 року подружжя відновило свої клятви, інформує Ukr.Media.

На жаль, уже через кілька років з’ясувалося, що за гарною картинкою ховається криза у стосунках. Незабаром Макдермотт привселюдно зізнається, що гуляв на боці. Невідомо, як Торі змогла пробачити чоловікові. Проте їхній союз залишався непорушним до минулого року. Саме тоді, у червні 2023 року, Дін у своїх соцмережах поділився новиною про розлучення зі Спеллінг. Цікаво, що публікацію згодом видалили. Але ж диму без вогню не буває, чи не так?

І сьогодні цей дим досяг свого апогею, остаточно поставивши крапку в можливості зберегти шлюб, що руйнується. Торі Спеллінг подала на розлучення. У своїй заяві, яка, до речі, датована 17 червня 2023 року, актриса вказала як причину «непримиренні протиріччя» з Макдермоттом. Щоправда, за словами інсайдерів, зірці серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210” остаточно набридло терпіти зради чоловіка.

Розлучення та дівоче прізвище

Варто зазначити, що знаменитості не живуть разом саме зі згаданої дати. Усього ж вони перебували у шлюбі протягом 18 років. У цьому союзі народилося п’ятеро спадкоємців: 16-річний Ліам, 15-річна Стелла, 11-річна Хетті, 10-річний Фінн та 6-річний Бо. Торі, до речі, розраховує на одноосібну опіку над дітьми. Водночас актриса зовсім не проти, щоб сини бачилися зі своїм батьком.

  31 грудня – Модестів день: історія, традиції та прикмети свята

Також, що важливо, Спеллінг подала на аліменти від чоловіка. Це і не дивно, адже всі п’ятеро спадкоємців знаменитості є неповнолітніми. Щоправда, сама Торі попросила у заяві на розлучення прибрати з неї вимогу подружніх аліментів.

Про те, чи укладали актори шлюбний договір, невідомо. Тим не менш, Спеллінг наполягає на тому, що всі загальні активи та майно мають бути поділені в рамках шлюборозлучного процесу. Однак про позицію Макдермотта з цього питання наразі невідомо.