Актуальні новини

Французькі музиканти проведуть концерт солідарності у Львові

У Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика виступить відомий французький віолончеліст Готьє Капюсон. Своїм приїздом музикант хоче висловити солідарність із українським народом. Концерт відбудеться у вівторок, 12 квітня, о 12:00 у Концертному залі Людкевича.

Готьє Капюсон виступає у всьому світі з відомими виконавцями та диригентами планети. У Парижі він керує класом мистецтва гри на віолончелі, який створив у 2014 році при Фундації Луї Віттона. Лауреат численних премій, Готьє Капюсон вирізняється насиченою експресією гри та глибоким звучанням свого інструмента 1701 року майстра Маттео Гофріллера, який має назву «Амбасадор».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1540764 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1540764{
margin: 0!important;
}
}

У цей складний для України час Готьє Капюсон завітає до Львова, шоб продемонструвати солідарність з українським народом.

Разом з віолончелістом на сцені Концертного залу Людкевича виступить французький піаніст Франк Брале, якого з Готьє Капюсоном вже впродовж багатьох років об’єднують численні спільні проекти, виступи та записи на найвідоміших музичних лейблах.

З іменитим французьким дуетом у події також почуємо українських музикантів Миколу Гав’юка (скрипка) та Устима Жука (альт).

У їх виконанні звучатиме музика Шуберта, Шумана, Мендельсона, Елґара, популярні класичні композиції. Також у програмі почуємо «Мелодію» Мирослава Скорика, яка зараз по-особливому єднає серця у всьому світі.

Подію за участі французького віолончеліста можна буде переглянути онлайн на офіційному YouTube-каналі Львівської національної філармонії. Трансляція відбудеться 12 квітня о 12:00 та буде збережена для перегляду.

  17 червня – Митрофанів день, Митрофан Гнойовик: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь