Дівчинці незабаром виповниться 3 рочки.

Українська співачка у своєму instagram-блозі поділилася зворушливим відео, показавши численним підписникам підрослу доньку. Маля з незвичайним ім’ям Сапфір-Ніколь прочитала зірковій матусі казку, чим умилила добру половину підписників виконавиці. До речі, в липні 2020 року дівчинці виповниться три роки, інформує Ukr.Media.

Гайтана опублікувала відео, на якому зображена її маленька донька. Дівчинка сидить за столом на свіжому повітрі в милому білому капелюшку і в халаті медсестри, і виразно читає казку. «Почнемо ранок з хорошої історії», — написала Гайтана в публікації. Шанувальники вмить засипали малу компліментами.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Така мила, така гарненька», «Яка гарненька лялечка», «Яка розумниця», «Маленьке велике Диво», — написали шанувальники співачки. Потрібно нагадати, що співачка перебувала в цивільному шлюбі з продюсером Едуардом Клімом. 8 липня 2017 року Гайтана народила дитину — дочку Ніколь. За рік до цього співачка таємно вийшла заміж. Ім’я свого чоловіка артистка приховує від ЗМІ, намагаючись особисте життя не виставляти напоказ. У своєму блозі виконавиця досить часто показує свої фотографії та фото своєї дитини, а от фотографій обранця Гайтани в її соціальних мережах немає.