Актуальні новини

Центром Львова пройшов парад учасників ювілейного фестивалю «Етновир»

У п’ятницю, 20 серпня, центром Львова пройшов марш-парад учасників ювілейного Х Міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир». Після цього на головній сцені, біля Палацу Потоцьких, відбулося урочисте відкриття фестивалю.

Марш-парад «Етновиру» – традиційний захід, у якому беруть участь представники всіх країн-учасників фестивалю. Парад пройшов центральними вулицями Львова: внутрішній дворик Ратуші — пл. Ринок — пл. Катедральна — вул. Беринди — просп. Свободи — вул. Коперника. А закінчився на головній сцені фестивалю, де й відбулось офіційне відкриття «Етновиру».

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1524696 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1524696{ margin: 0!important; } }

«Ми маємо дві святкові дати у ці дні – 30 років незалежності України і 10 років «Етновиру». Цей фестиваль завжди давав відчуття ідентичності. Проводячи аналогію з нашою незалежністю, ми завжди були сильні і перемагали завдяки своїй ідентичності. Хочу привітати всіх вас, відвідувачів і учасників фестивалю, адже саме ви є тою вірою і підтримкою, яка надихає нас на те, щоб «Етновир» щороку відбувався», – сказав під час відкриття заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Фото ЛМР

Нагадаємо, 20-22 серпня у Львові відбувається Х фольклорний фестиваль «Етновир». На подію приїхали танцювальні колективи з усіх куточків України та іноземні ансамблі народних танців. Гасло фестивалю незмінне ось вже 10 років: «Весь світ – до Львова!».

Цьогоріч «Етновир» проходить на новій локації – на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15). Відкрив фестиваль Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія». Також відбудеться концерт Хору ім. Г. Верьовки, який виступатиме в супроводі живого оркестру.

Також заплановано Форуму фольклорних ініціатив, який має об’єднати діячів культури та стати новою платформою для конструктивного діалогу.

  Alyona Alyona і Kyivstoner випустили спільний кліп Рятувальний круг

Програма «Етновиру» доступна на сайті фестивалю та на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у ці вихідні у Львові відбудеться багато цікавих подій. ZAXID.NET підготував повну програму святкування Дня Незалежності у Львові, а також розповідає про усі фестивалі серпня на Львівщині. Окрім того, у вихідні, 21-22 серпня, також відбудуться фестивалі «Ніч у Львові», «Етновир», LvivMozArt, «Музика в старому Львові», а 22-24 серпня запрошують на фестиваль крафтового морозива у Парк культури. Також упродовж 19-24 серпня на Левандівці відбуватиметься фестиваль Параджанова.

Залишити відповідь