Актуальні новини

Чотири організації журналістів вийшли з комісії при Януковичу

Національна спілка журналістів України, ГО Телекритика, Інститут масової інформації та Українська асоціація видавців періодичної преси написали заяви про вихід зі складу Міжвідомчої робочої групи при президенті України Вікторі Януковичу з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів. Про це йдеться в спільній заяві організацій.
“Ми висловлюємо глибоке обурення численними фактами насильства проти журналістів, молоді, студентства та інших мирних учасників акцій протесту з боку правоохоронних органів. Ми вважаємо неприйнятним для себе вести діалог з людьми, які допустили кровопролиття мирних протестуючих, журналістів, і при цьому не подають у відставку”, – підкреслюється в заяві.
Журналісти готові будуть відновити діалог з владою тільки тоді, коли будуть покарані винні у злочинах проти працівників ЗМІ.
Нагадаєм , близько 4 години ранку 30 листопада “Беркут” розігнав Євромайдан в Києві.
1 грудня в знак протесту проти дій силовиків і політики влади на вулиці Києва вийшли близько 500 тис. протестувальників. На Банковій біля Адміністрації президента силовики жорстоко побили громадян і журналістів. В результаті нападу бійців Беркута постраждали мирні учасники Євромайдану і близько 40 журналістів.

  33-річна Настя Каменських розсекретила, що мріє про дитину від Потапа

Залишити відповідь