Актуальні новини

Генпрокуратура підготувала правки до законодавства про вибори

Генеральна прокуратура ініціює вдосконалення виборчого законодавства. Про це на брифінгу повідомив генеральний прокурор Віктор Пшонка.
“Сьогодні поінформував главу держави про те, що виконано його доручення – проаналізовано факти порушення законодавства, і в інформаційній записці Генеральна прокуратура дала пропозиції для вдосконалення законодавства виборчого процесу”, – сказав він.
За інформацією, наданою журналістам прес-службою Генпрокуратури, зараз залишаються неврегульованими чотири питання.
Зокрема йдеться про врегулювання механізму виконання Центральною виборчою комісією функцій окружної комісії щодо встановлення результатів голосування у випадках її бездіяльності, відсутності у виборчому законодавстві механізму реагування комісії у випадках неодноразового порушення виборчого законодавства кандидатами в депутати.
Також, на думку Генпрокуратури, виборчим законодавством не визначено особливий доступ до оригіналів виборчих документів судів, правоохоронних органів та державних виконавців; також в законі немає критеріїв визнання голосування на окремих дільницях недійсними у зв’язку з недопуском спостерігачів.
Президент Віктор Янукович доручив Пшонці перевірити факти порушення виборчого законодавства в мажоритарних виборчих округах та доповісти про проведену роботу до 12 листопада.
Комітет виборців вважає необхідними зміни порядку формування виборчих комісій у законодавстві про вибори.
Янукович прогнозує, що після виборів Верховної Ради буде внесено зміни до закону про вибори депутатів.

  Нелегке життя Вікторії Бекхем — якою вона була до популярності?

Залишити відповідь