Актуальні новини

ООН може взяти під контроль всесвітню мережу Інтернет

Міжнародному союзу електрозв’язку (агентство ООН) пропонується повністю контролювати Інтернет. Таку заяву на Всесвітній конференцій з міжнародних телекомунікацій, яка сьогодні проходить у Дубаї, зробив американський представник Террі Креймер.
“Деякі активно рекомендують дати урядам право втручатися в управління інтернетом, контролювати контент, який передається через мережу, контролювати, що люди дивляться і що вони пишуть”, – розповів представник США. Він упевнений, що це є загрозою для демократії і прав людини.
При цьому в Міжнародному союзі електрозв’язку запевняють, що мета конференції не передбачає встановлення жорсткого державного або наднаціонального контролю над мережею.
У “Google”, у свою чергу, заявили, що ці переговори є загрозою для “відкритого інтернету”, а представники Європейського Союзу наголосили, що чинна система функціонує добре, і не потрібно нічого змінювати.
В МСЕ вважають, що зміни в регулюванні необхідні для розширення всесвітньої мережі, щоб доступ до неї мали всі без винятку, тому що наразі доступ до Інтернету є привілеєм багатих країн.

Джерело: Закон і Бізнес

  Дочка Кейт Мосс пройшлася по подіуму з інсуліновою помпою

Залишити відповідь