Руслан «Пан» Владико отримав серйозні травми голови.

Гітарист Руслан "Пан" Владико, який прославився завдяки участі в групі "Ляпис Трубецкой", впав у кому. Згідно з офіційним повідомленням колективу в соцмережах, чоловіка жорсткого побили в Мінську, в результаті чого він отримав черепно-мозкову травму і впав у кому. Зараз медики роблять все можливе, щоб Руслан швидше видужав. Подробиці інциденту, який став причиною серйозних травм, не повідомляються, інформує .

Як розповідає продюсер музичного гурту Євгеній Калмиков, увечері гітарист зайшов в бар буквально на пару хвилини, а вже через годину його знайшли без свідомості.

"Увечері 6-го червня Руслан вийшов від сестри. Поруч з будинком зайшов до шинку. На годиннику було 22:28. О 22:30 він звідти вийшов, випивши на барі келих. Є відеозапис його перебування в барі. На відео видно, як до Руслана підходить людина, яка досі сиділа за сусіднім столиком поруч з трьома друзями. Руслан йому кивнув і вийшов. О 23:30 Руслана привезли в реанімацію. Хто і де його знайшов — незрозуміло", — розповідав Калмиков.

А ось сестра Руслана Владико зазначила, що гітарист при собі мав барсетку, в якій були гроші, банківські картки та мобільний телефон. Однак у лікарню музиканта доставили без речей.

"Дорогі друзі та шанувальники групи Trubetskoy. Важко про це повідомляти, але мовчати далі немає сенсу. 6 червня наш друг і колега Руслан «Пан» Владико був жорстоко побитий і пограбований в Мінську. Руслан отримав важку черепно-мозкову травму і наразі лежить в реанімації в комі. Ситуація дуже серйозна, і ми просимо всіх, хто знає Пана — неважливо, особисто або завдяки його творчості — думати про нього і бажати йому не просто якнайшвидшого одужання, але і повернення в стрій. І останнє: заявлені концерти групи #Trubetskoy залишаються в силі завдяки колегам-гітаристам, що підміняють нашого Руслана. Дякую всім небайдужим!", — повідомили колеги артиста.

  Дантес розповів чи планують вони дітей з Надею Дорофєєвою