Влад Яма запропонував три кандидатури на "Кубок Дмитра Комарова" за результатами першого ефіру.

Суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма запустив спірне опитування у своєму Instagram-акаунті. Він запропонував підписникам вибрати, хто з трьох учасників проєкту за результатами першого тижня повинен отримати "Кубок Дмитра Комарова", інформує .

Жарт, судячи з усього, вийшов не дуже вдалим — багато які шанувальники не схвалили питання Ями, визнавши його некоректним.

Шанувальники зазначили, що це неповага до учасників, адже ті тільки почали танцювати, до телеведучого Дмитра Комарова, і навіть порівняли подібні питання з булінгом.

Одна з учасниць шоу, яка потрапила до трійки запропонованих Ямою кандидатур — телеведуча Надія Матвєєва — відреагувала на пост Влада Ями. Вона зазначила, що зрозуміла оцінку судді, але не це опитування.

"Шановний суддя "Танців з зірками" @vladyama_official спочатку поставив нашій парі найнижчу оцінку (і я зазначила у прямому ефірі, що це вважаю справедливим, оскільки недосконало станцювала). Потім у себе на сторінці Влад влаштував "жартівливе" опитування щодо здібностей деяких учасників. І цього я, як не дивно, не зрозуміла!", — написала Матвєєва.

Телеведуча поцікавилася у шанувальників, чи означає це, що один із суддів мотивує її до найкращих танців або бажає швидше позбавити від неї проєкт. Шанувальники Матвєєвої підтримали її, закликавши боротися на паркеті далі.

Нагадаємо, що в неділю, 25 серпня, на каналі 1+1 відбувся перший ефір нового сезону шоу "Танці з зірками".