Актуальні новини

Голлівудський актор Бен Стіллер відвідав Львів

Голлівудський актор Бен Стіллер 18 червня приїхав до Львова з гуманітарною місією. Попередньо він зустрівся з українськими біженцями в Польщі з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1544775 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1544775{
margin: 0!important;
}
}

Як ідеться в дописі актора та UNHCR в Instagram, він прибув до Польщі зранку 18 червня, «щоб зустріти родини, чиє життя розірвала війна та насильство в Україні».

«Мільйони людей змушені були покинути свої домівки, серед яких 90% – жінки та діти. Я тут, щоб вивчити, поширити та проілюструвати вплив війни на людей та посилити заклики до солідарності. Сподіваюся, ви також поділитеся своїми меседжами підтримки людей, які залишили свої домівки в Україні, і тих, хто був змушений тікати по всьому світу. Кожен має право шукати безпеку», – написав Бен Стіллер.

Пізніше у Twitter UNHCR поінформували, що актор перебуває на українсько-польському кордоні.

Про появу голлівудського актора у Львові стало відомо завдяки відео користувача з ніком @shan_oleg у TikTok, на якому Бен Стіллер розмовляє по телефону біля пам’ятника Шевченку. Деталі цього візиту поки що невідомі.

@shan_oleg

Приємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти, якось незруч

♬ David Golubenko Знову 21 травня – давид ♫

Бен Стіллер – американський кіноактор, гуморист, продюсер, режисер та сценарист. Упродовж своєї кар’єри він написав, спродюсував, зняв та зіграв у понад 50 фільмах, серед яких «Дещо про Мері», «Знайомство з Факерами», трилогія «Ніч в музеї», «Дюплекс», «Тємне життя Волтера Мітті», «Мадагаскар» (озвучив лева Алекса).

Актор відомий своєю благодійною діяльністю та підтримкою різних організацій, що займаються проблемами поширення ВІЛ, біженців та екології, підтримкою хоспісів та автивної молоді. З 2018 року Бен Стіллер є послом доброї волі ООН.

Як інформував ZAXID.NET, 30 квітня у кав’ярні «Львівські круасани» поблизу торгового комплексу «Шувар» на Сихові помітили голлівудську акторку Анджеліну Джолі. Вона приїхала з гуманітарною місією, зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська, відвідала у Львові один з медзакладів, де поспілкувалась з дітьми, які постраждали від російської ракети на вокзалі в Краматорську. Окрім того, Анджеліна Джолі відвідала дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, яких евакуювали з «гарячих» регіонів України у львівські інтернати.

За словами офіційного представника ООН Метта Солтмарша, Анджеліна Джолі поїхала в Україну з власної ініціативи, і управління Верховного комісара ООН у справах біженців не має жодного відношення до її візиту. Акторка переймається проблемами біженців уже понад 20 років та є послом доброї волі ООН.

  Міжнародний день лялькаря - святкують 21 березня

Залишити відповідь