Актуальні новини

Голлівудський актор Брюс Вілліс завершить кар’єру через хворобу

Знаменитий 67-річний голлівудський актор Брюс Вілліс припиняє свою кар’єру у зв’язку із хворобою. У Вілліса діагностували афазію. Про це повідомила газета The New York Times із посиланням на Instagram екс-дружини актора Демі Мур.

Від імені родина акторка повідомила, що у Брюса Вілліса виникли проблеми зі здоров’ям, і нещодавно йому діагностували афазію, яка впливає на його когнітивні здібності.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1539876 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1539876{
margin: 0!important;
}
}

“Внаслідок цього та ретельно все обдумавши, Брюс припиняє свою кар’єру, яка означала для нього дуже багато», – йдеться у спільній заяві, підписаній дружиною Брюса Вілліса, Еммою, а також колишньою дружиною Демі Мур та його п’ятьма доньками.

Афазія – розлад мовлення, який може виникнути внаслідок локального ураження кори головного мозку. До цього може призвести інсульт, травми або пухлини.

Брюс Вілліс народився 19 березня 1955 року на американській військовій базі у ФРН. Його фільмографія налічує майже 150 фільмів. Серед них – «Міцний горішок», «Останній бойскаут»), «Смерть їй личить», «Кримінальне чтиво», «12 мавп», «П’ятий елемент», «Армагеддон», «Шосте чуття», «Місто гріхів» та чимало інших.

У 2021 році вийшло декілька фільмів за його участю. На антипремії «Золота малина» для актора створили окрему номінацію «найгірша гра Брюса Вілліса у 2021 році», куди увійшли вісім фільмів («Американська облога», «Злочинний квест», «Зоряний рубіж», «Глухий кут», «Фортеця», «Північ на злаковому полі», «За межею життя», «Вижити у грі»).

На 2022 рік запланований вихід трьох фільмів, де зіграв Вілліс.

  Вєрка Сердючка заспіває на конкурсі в Ізраїлі

Залишити відповідь