Горянський розповів про лікування Руслани Писанки в Німеччині. Новина про смерть Руслани Писанки розбурхала всю Україну.

Її колега Владислав Горянський розповів, що в Німеччині знаменитості зробили операцію і стало краще, інформує Ukr.Media.

Актор дружив з Русланою і вони працювали з нею в театрі і на ТБ. У Руслани був складний графік і на неї сильно вплинула недавня смерть матері. Горянський зазначив, що багато разів він просив Руслану більше відпочивати, але вона завжди була трудоголіком. Крім роботи, знаменитість сильно переживала за хвору маму:

“У неї дуже хворіла мама. Вона померла місяць тому. На Руслану ця смерть справила величезний вплив. У неї все накопичувалося і вилилося в сумний фінал”.

Писанка виїхала до Німеччини, бо думала, що там їй допоможуть вилікуватися. Кілька днів тому Горянський розмовляв з актрисою і вона була як завжди життєрадісна.

“Днями їй зробили успішну операцію. Я з нею розмовляв, вона була веселою, начебто все було нормально і не віщувало ніякої трагедії. А вночі їй стало погано і все”, — згадує Владислав.

Слід зауважити, що проблеми зі здоров’ям у Руслани почалися ще взимку. Вона тоді втратила свідомість під час вистави, впала і зламала ногу. І до цього вона теж втратила свідомість. По всій видимості це були симптоми хвороби, але Руслана і її колеги цього не розуміли.